ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר


   הדפסת רולאפ במחיר משתלם

   אחת הדרכים הנפוצות ביותר כיום למיתוג עסקים היא על ידי מיתוג אירועים גדולים. אחת המטרות העיקריות של אביזרים מודפסים לשיווק היא למשוך את תשומת הלב של קהל היעד וזהו אחד היתרונות הבולטים, תרתי משמע, של הרולאפ. היות שהרולאפ מתחיל מהרצפה ומתנשא אל הגובה, הוא בולט בשטח ואי אפשר להתעלם ממנו. כאן נסביר על היתרונות העיקריים של הדפסת רולאפ וגם על הדרכים שלנו – בסטודיו רענן, לעזור לכם לעצב ולהדפיס את הרולאפ המושלם עבור העסק שלכם.

   היתרונות של הדפסת רולאפ

   יש מגוון רחב מאוד של דרכים לשווק עסק ולא מעט מתוכן באמצעות עזרים מודפסים. אז למה לבחור דווקא ברולאפ? ובכן, יש לכך מספר תשובות ולפניכם שלוש התשובות העיקריות, שמובילות בעלי עסקים לבחור באפשרות זו על פני האפשרויות האחרות: הרולאפ הוא אביזר רב פעמי וניתן להשתמש בו בכל פעם שרוצים ובכל מקום שרוצים. לדוגמה, אם מחר אתם משתתפים בכנס ובעוד שבוע באירוע השקה, תוכלו לשוב ולהשתמד באותו הרולאפ מבלי לחשוש שמא הוא מתבזבז. אם כבר ציינו את העובדה, שניתן להשתמש ברולאפ במקומות שונים ובזמנים שונים, חייבים להזכיר גם את העובדה, שהוא קל מאוד להרכבה ופירוק ונוח לנשיאה. כך באפשרותכם להעביר אותו ממקום למקום ולהשתמש בו לפי הצורך, כאשר כל מה שצריך זה אדם אחד שירכיב או יפרק אותו.

   הדפסת רול אפ רק בסטודיו רענן

   אמנם הדפסת רולאפ אפשרית כמעט בכל בית דפוס, אבל אנחנו – בסטודיו רענן, מציעים לכם הרבה יותר מאשר רק את ההדפסה עצמה. היבט זה בא לידי ביטוי בכך שאנו מחזיקים צוות מקצועי ומיומן של מעצבים גרפיים, שיוכלו לעזור לכם לעצב את הרולאפ המושלם עבור הצרכים שלכם. כמו כן, אנו מתמחים גם בהתאמה של עיצובים קיימים להדפסות בגדלים שונים, על מנת שההדפסה שלכם תשמור על איכות גבוהה, גם אם מדובר על שטח גדול, כמו במקרה של רולאפ.