ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר


   סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי

   אין ספק, שהצורך העיקרי בעיצוב גרפי מגיע מעולם העסקים, שזקוק לו לצורכי מיתוג. היות שהמיתוג נעשה באמצעים גרפיים, מודפסים או דיגיטליים, הביקוש בקרב בעלי העסקים לעיצוב גרפי והדפסה של מוצרים ממותגים כדוגמת כרטיסי ביקור, מדבקות ממותגות ועוד, הוא הגבוה ביותר. מתי צריך סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי וכיצד הוא יכול לעזור לכם? והאם סטודיו כזה יכול לעזור רק לעסקים או גם לאנשים פרטיים? בהמשך נענה על כל השאלות הללו. בנוסף, נסביר גם כיצד עובד תהליך העיצוב הגרפי אצלנו בסטודיו רענן.

   מי ובשביל מה צריך סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי?

   ישנם מצבים רבים בחיים, בהם עיצוב גרפי יכול לעזור – לעתים בחיים העסקיים ולעתים בחיים האישיים. אז אם אתם תוהים מי ובשביל מה כדאי לפנות לשירות של עיצוב גרפי, ודאי תשמחו על רשימת הדברים המבוקשים ביותר בתחומים אלו שהכנו עבורכם: לצד הצורך הברור של עסקים, גם אנשים פרטיים יכולים להיעזר בעיצוב גרפי ורבים גם עושים זאת! לדוגמה, כאשר רוצים להדפיס אלבום משפחתי, לרגל אירוע כמו בר או בת מצווה וכדומה, או כזה שמרכז תמונות מאירוע משמעותי כמו טיול מיוחד ועוד. לא פעם אנו מוצאים את עצמנו מחפשים את המתנה המושלמת עבור בן משפחה או חבר קרוב ואפילו לצוות העובדים לרגל אירוע מיוחד או חג. גם במקרה כזה אפשר בהחלט להיעזר בשירותי עיצוב גרפי! לדוגמה, אפשר להדפיס אלבום או לוח שנה מעוצבים באופן אישי, לעצב ברכה מיוחדת או כל דבר אחר, שיגרום למקבל המתנה להרגיש מיוחד.

   סטודיו רענן - סטודיו בוטיק למיתוג

   סטודיו רענן הוא סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי, שנותן מענה לכל צורך בתחומים אלו. צוות המעצבים הגרפיים שלנו יוכלו לעזור לכם לתכנן את העיצוב הרצוי לכם ולהפוך אותו מדמיון למציאות. בנוסף, אנו מציעים גם שירותי הדפסה ובאפשרותנו להדפיס עבורכם את העיצוב שבחרתם על המוצר הרלוונטי. בין אם מדובר על תמונה משפחתית על קנבס לסלון הבית ובין אם מדובר על לוגו שמתנוסס על כרטיס ביקור או רולאפ.

   חשיבות עיצוב גרפי לעסקים

   הלוגו הוא העיצוב הבסיסי והמבוקש ביותר. זאת, מפני שהוא תמיד נחוץ, לכל עסק ובכל שלב. הסיבה לכך שהוא חשוב כל כך היא, שהוא יהיה עיצוב הבסיס, ממנו יתחילו כל העיצובים של הפריטים שיעוצבו ויודפסו בעתיד. אחד הצרכים הגדולים והמשמעותיים ביותר של עסקים הוא שיווק בדרכים שונות. לשם כך דרושים גם אביזרים פיסיים, אותם אפשר להציג ולחלק ללקוחות פוטנציאליים, ליצור שיתופי פעולה פוטנציאליים וכך הלאה. עם זאת, לפני שמדפיסים את האביזרים האלו, צריך לעצב אותם ובשביל זה צריך מומחים בתחום של עיצוב גרפי לעסקים. בהמשך נפרט מהם העיצובים המבוקשים ביותר בקרב בעלי עסקים ועל המומחיות של סטודיו רענן בתחום זה.

   מתי באמת צריך עיצוב גרפי לעסקים?

   כל עסק צריך עיצוב גרפי, בין אם מדובר על עסק בהקמה ובין אם מדובר על עסק ותיק, שרק צריך להתחדש ולהתעדכן. לפניכם שלושת הפריטים המבוקשים ביותר לעיצוב על ידי בעלי עסקים, בעיקר בשלבים ההתחלתיים: כשאנו מדברים על הציוד המשרדי, אנו מדברים בעיקר על מעטפות, מכתביות, עטים וכדומה, אשר יגיעו אל הלקוחות של העסק. יחד עם זאת, בהחלט מומלץ להשקיע גם בעיצוב של ספלים, שיגבירו את המוטיבציה והלויאליות אצל העובדים. גם כרטיסי הביקור הם עיצובים מבוקשים, מפני שבכל פעם שבעל עסק מציג את עצמו כך, הציפייה ממנו היא שהוא ייתן כרטיס ביקור וכך גם לגבי אדם המציג את עצמו כעובד בכיר בחברה כלשהי. זוהי תרבות ארוכת שנים ואף אחד מאתנו לא יכול להרשות לעצמו לא לעמוד בציפיות.

   למה צריך עיצוב גרפי ומיתוג לעסקים?

   התשובה לשאלה זו היא מאוד פשוטה: כי אנחנו חוסכים לכם הרבה זמן! כיצד אנו עושים את זה? גם זה פשוט מאוד! סטודיו רענן הוא סטודיו שמתמחה בעיקר בעבודת עיצוב גרפי לעסקים ובאפשרותנו לעצב עבורכם כל מוצר שתרצו בשביל העסק שלכם. בנוסף, אנו גם דואגים להדפסה והמשמעות היא, שאתם יכולים להתחיל אצלנו כבר משלב עיצוב הלוגו של העסק ולסיים כשיש לכם מוצרי שיווק מודפסים ומוכנים כבר אצלכם ביד.

   סטודיו לעיצוב ומיתוג

   פתחתם עסק חדש? שיהיה בשעה טובה! עכשיו זה הזמן לעצב את המותג שילווה את העסק החדש שלכם ובדיוק בשביל זה אתם צריכים סטודיו לעיצוב ומיתוג. כאן נסביר מהם הדברים החשובים ביותר למיתוג של עסק חדש וכיצד אנחנו – בסטודיו רענן, יכולים לעזור לכם בכך. סטודיו רענן הוא סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי, שנותן מענה לכל צורך בתחומים אלו. צוות המעצבים הגרפיים שלנו יוכלו לעזור לכם לתכנן את העיצוב הרצוי לכם ולהפוך אותו מדמיון למציאות.

   בשביל מה עסק צריך סטודיו לעיצוב ומיתוג?

   פתיחה של עסק חדש כוללת מרכיבים רבים ואחד החשובים שבהם הוא המיתוג שלו. זאת, מפני שמיתוג זה ילווה את כל התהליכים השיווקיים של העסק לאורך השנים והרי זה ברור, שאם אין שיווק – אין לקוחות ואם אין לקוחות – אין עסק. אז לפניכם שלושת הדברים הראשונים שחשוב לעצב כבר בהתחלה: כרטיסי הביקור הם הדרך הטובה ביותר של כל בעל עסק להציג את עצמו בפני אנשים בפן האישי ובפן העסקי שלו כאחד. בנוסף, הם משמשים כמזכרת קטנה עם כל הפרטים החשובים ליצירת קשר. את כרטיסי הביקור נהוג לתת ללקוחות וותיקים, ללקוחות פוטנציאליים, למשתפי פעולה, משקיעים ועוד. אם העסק שלכם עוסק בייצור ומכירה של מוצרים, חשוב למתג מוצרים אלה ואת זה ניתן לעשות בקלות בעזרת מדבקות ממותגות. מדבקות אלו, שיודבקו ישירות על המוצר או על האריזה שלו, ישאירו את החותם הרצוי אצל הלקוח המרוצה.

   סטודיו לעיצוב ומיתוג עסקים שדואג לך בצורה מקיפה

   הלוגו הוא סימן ההיכר של העסק והוא צריך להופיע על כל דבר שקשור לעסק. החל מהקבלות או החשבוניות, דרך כרטיסי הביקור והפלאיירים ועד לשילוט של בית העסק עצמו. הלוגו הוא סימן ההיכר של העסק והוא צריך להופיע על כל דבר שקשור לעסק. החל מהקבלות או החשבוניות, דרך כרטיסי הביקור והפלאיירים ועד לשילוט של בית העסק עצמו.

   עיצוב גרפי לעסקים קטנים

   עסקים קטנים, ובעיקר כאלו שנמצאים בתחילת דרכם, צריכים לשווק את עצמם יותר מאשר עסקים גדולים וותיקים וזאת, מפני שהם עדיין צריכים להגיע אל התודעה הציבורית ולהוכיח את עצמם מול הלקוחות ומול עצמם. כל העסקים, ללא קשר לגודלם, זקוקים לעיצוב גרפי. וכשמדובר על עיצוב גרפי לעסקים קטנים, הצורך הוא אפילו גדול יותר. בהמשך נסביר למה זה כך ואיך אנחנו, בסטודיו רענן, יכול לתת מענה לכל הצרכים העסקיים שלכם מבחינת עיצוב והדפסה.

   למה עיצוב גרפי לעסקים קטנים חשוב כל כך?

   כאמור, כל עסק זקוק לעיצובים גרפיים מסוגים שונים, החל מלוגו, דרך כרטיס ביקור או פלאייר ועד לרולאפ ושלטי חוצות. השאלה היא, למה עסקים קטנים זקוקים לעיצוב גרפי יותר מאשר עסקים גדולים? התשובות לשאלה זו לפניכם: ככל שהעסק קטן יותר והכנסותיו קטנות יותר, כך גם התקציב שלו קטן יותר ולכן עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם לפרסם ברדיו או בטלוויזיה וצריכים למצוא דרכים זולות יותר ויעילות לא פחות, כאשר מיתוג נכון בהחלט יכול לענות על שתי דרישות אלו. השלב העסקי מתייחס בעיקר לעסקים בתחילת הדרך שלהם והכוונה שלו היא, שכאשר עסק נמצא בתחילת דרכו, עליו לעצב את המותג שלו, שיופיע על כל מה שקשור לעסק כדוגמת כרטיסי ביקור, קבלות וחשבוניות, ציוד משרדי וכך הלאה. זאת, בשונה מעסקים ותיקים, שוודאי כבר הספיקו לעשות זאת כשהם היו בתחילת דרכם.

   עיצוב גרפי לעסק מקנה לעסק שלך מראה מקצועי

   אם גם אתם פתחתם לאחרונה עסק קטן וזקוקים לשירות של עיצוב גרפי לעסקים קטנים, סטודיו רענן הוא בדיוק מה שאתם מחפשים! אצלנו בסטודיו תוכלו למצוא צוות של מעצבים גרפיים יצירתיים ומוכשרים, שיוכלו לעזור לכם לעצב את כל מה שאתם צריכים למיתוג העסק שלכם. בנוסף, תוכלו גם להדפיס אצלנו כל מה שתצטרכו לצורך המיתוג – החל מכרטיסי ביקור, דרך מדבקות ממותגות מכל הסוגים, פלאיירים, רולאפים ועוד. כלומר, אצלנו תוכלו לקבל הן את עבודת העיצוב והן את ההדפסה במקום אחד!